Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Робота з обдарованими дітьми

Дата: 13 лютого 2023 о 21:15, Оновлено 13 лютого 2023 о 22:07
Автор: Петрик Л. Ф.

Аналіз роботи з обдарованими учнями у 2022-2023 н.р.

Вчителі-словесники належну увагу приділяють роботі з обдарованими дітьми про що свідчать результати конкурсів, учнівських олімпіад. Учні гімназії постійно беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з української мови і літератури, Всеукраїнському марафоні з української мови ім.. Петра Яцика(  на платформі HUMAN), Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Т. Г.Шевченка, конкурсах читців (в тому числі дистанційно) та інших творчих змаганнях. В 2022/2023 навчальному році учні гімназії брали участь та мають результати:

• Всеукраїнський конкурс молодих читців до Дня Збройних сил України: учасники отримали Сертифікати з подяками – (Гриневич Соломія, Хвесик Богдана, Маковська Богдана – 8кл., вч. Надія Максимчук.), нагородженні сертифікатами за участь.
  • Онлайн-конкурсі молодих талантів «Діти майбутнього -2022» ( Хвесик Богдана(8кл.) - ІІІ місце, вч. Людмила Петрик).
  • ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови на платформі Human(Андрусик Діана (9 клас), Руднік Соломія, Маковська Богдана, Хвесик Богдана (8 клас).). Учениця Хвесик Богдана зайняла 4 місце (з 60 балів отримала 57, ,вч. Надія Максимчук)
  • обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях»(дитячий погляд) (Лінік Євген, 6 клас, визнаний учасником конкурсу, вч. Тетяна Лащ).
  • ІІІ Міжнародний урок доброти, учні 1-7 класів отримали сертифікат учасника та настільну гру (Лариса Клявзунік)
  • участь в Україно-швейцарському проекті «Будь активним заради миру» (4-6 кл, Василь Горщар).
  • школярі та педагоги для підтримки наших воїнів, як символ віри та впевненості у нашому світлому та мирному майбутньому долучився до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, виготовлення окопних свічок.

Проте, слід зазначити, що робота з обдарованими дітьми немає систематичності, тому й немає постійних стійких результатів, .на що слід звернути увагу всьому педагогічному колективу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.